Mavieller Logo

Nihai Liderlik Çarkı Testi İnteraktif Değerlendirme

Liderlik Çarkı Testi, iş hayatınızın her alanını bir kerede görselleştirmek için basit fakat güçlü bir araçtır; böylece en çok iyileştirilmesi gereken yerleri görebilirsiniz.
Tamamlanması bir dakika alır ve tamamen ücretsizdir!

Liderlik Çarkı Testi Nedir?

Liderlik Çarkı Testi, iş hayatınızın tüm önemli alanlarını bir kerede görselleştiren basit ama güçlü bir araçtır.Yaşam koçları ve kariyerkoçları müşterilerine hayatlarının "kuş bakışı" görünümünü vermek için sıklıkla kullanılır.Tek seferde, hayatınızın tüm alanlarının görsel sunumuna bakarak, yaşam alanlarınızdan hangisinin geliştiğini ve hangilerinin en çok çalışması gerekenleridaha iyi anlamanıza yardımcı olur.


Liderlik Çarkı Testini nasıl kullanabilirim?

Çevrimiçi değerlendirme aracı kullanımı kolaydır.Tekerleğini başlatmak için düğmeyi tıklamanız yeterlidir ve etkileşimli sistem, hayatınızın her alanını birer birer derecelendirme süreci boyunca size yol gösterecektir.İşiniz bittiğinde, tekerleğinizi yazdırabilir, PDF olarak kaydedebilir veya Facebook ve diğer sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


Tekerleğimi doldurmam ne kadar sürüyor?

Değerlendirme genellikle bir dakika içinde doldurulabilir.


Fiyatı ne kadar?

Liderlik Çarkı Testi % 100 ücretsiz.


Bunun arkasında kim var?

Bu ücretsiz değerlendirme, yaşam koçları ve iş koçlarının web'dekien büyük dizini olan mavieller.com'dakisıkı çalışan gönüllüler tarafından sağlanmaktadır.Liderlik Çarkı Testini Doldurun
Değerlendirmeyi Alın